Esat Ercetingoz
Esat Ercetingoz
@esat_ercetingoz
 • 8.4k
  Post
 • 1.7k
  Followers
 • 976
  Following

Esat Ercetingoz's Posts

Ayşe Güngör ve Esat Erçetingöz
Aykut Fırat, Kenan Seven, Esat Erçetingöz, Sezer Altan Dr. Zeki Hozer
Aykut Fırat, Kenan Seven, Esat Erçetingöz ve Oktay Özengin
Ben Esat Erçetingöz, meslektaşlarım Kenan Seven ve Aykut Firat'la birlikte gerçekleştirdiğimiz
Günaydın iyi pazarlar...
İyi Akşamlar....
Tebrikler...
Traktör römorkunda 'senfonik konser'
 Balıkesir'in Edremit ilçesinde kırsal mahallede traktör römorklarının sahne olarak kullanıldığı konser ilgi gördü... Mehmetalan Mahallesi'nde, traktör römorklarını sahne olarak kullanan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, İzmir Devlet Opera ve Balesi, İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve TRT sanatçılarından oluşan 25 kişilik Turkish Brass Ensemble Orkestrası, konser verdi.

Mahalle meydanında varil içinde yakılan odun ateşi eşliğindeki konsere çevredeki kırsal mahallerden de yoğun katılım oldu.

Genel sanat yönetmenliğini İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sanatçısı Kenan Gökkaya, sanat koordinatörlüğünü Hikmet Çokağır'ın yaptığı konserde solist olarak Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Solist Sanatçısı Derya Derin ve İzmir Devlet Opera ve Balesi'nden tenor Burak Dabakoğlu yer aldı.
İzmir Milli Kütüphane Vakfı Başkanı Ulvi Puğ tarafından seslendirilen şiirlerin de renk kattığı senfonik konserde, klasik müziğin yanı sıra türkülerde seslendirildi.
Konser kapsamında orkestranın seslendirdiği tango ve valslere bazı izleyiciler de danslarıyla eşlik ederken, Kerimoğlu ve Harmandalı Zeybeği gösterisi büyük ilgi gördü.
Günaydın;
Sağlık, huzur ve bereket dolu bir hafta diliyorum....
Değerli dostlarım. Ben Esat Erçetingöz, meslektaşlarım Kenan Seven ve Aykut Firat'la birlikte açtığımız
Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Hilton Garden Inn'de düzenlenen etkinlikte renkli görüntüler vardı. Maskeler takıldı farkındalık yaratıldı. Genel Müdür Sevil Görgülü başta olmak üzere tüm Hilton Garden İnn personeli çocukları mutlu etmek için seferber oldu. Aşçılarla birlikte rengarenk kurabiyeler yapıldı yenildi. 
Farkındalık günü bittiğinde herkesin yüzü gülüyordu. Zaten amaçta bu değil mi?
Emeği geçen herkesi kutluyorum...
İyi Geceler...